Programma

Programma week 11/46 + 12/47 

Programma zaalvoetbal week 11/46 (status: definitief)

woensdag 13 november          zaaldienst: de Krim
17:45  JO15  21398  SV Oosterend JO15-1 - Texel JO15-4    T. Bakker
18:30  2B  21670  ZDH 6 - RAB Bouwmaterialen 5    P. Douma
19:20  knvb  16642  ZDH VR1 - Alcmaria Victrix VR1    P. Douma
20:20  2B  21459  de Krim 4 - ZDH 5    T. Arnout
21:10  1  21550  RAB Bouwmaterialen 3 - ZDH 1    P. Arensman

donderdag 14 november         zaaldienst: ZDH
17:30  JO15  5344  Texel JO15-2 - de Krim JO15-1    W. Oosterhof
19:20  knvb  16607  FC Ik Moet Niks VR1 - Vrone VR2    P. Hoogendijk
20:20  2A  21450  de Krim 3 - FC Ik Moet Niks 1    P. Drijver
21:10  2A  21560  RAB Bouwmaterialen 4 - ZDH 2    T. Bakker

vrijdag 15 november         zaaldienst: Mantje
18:30  JO13  21390  Texel JO13-1 - Texel JO13-4    Texel
19:20  hk  21430  de Krim 1 - Mantje 3    W. Oosterhof
20:20  hk  21607  ZDH 3 - RAB Bouwmaterialen 1    P. Hoogendijk
21:10  hk  21489  Mantje 2 - Texel 4    P. Drijver
22:00  hk  21478  Mantje 1 - RAB Bouwmaterialen 2    T. Arnout

Programma zaalvoetbal week 12/47 (status: voorlopig)

woensdag 20 november          zaaldienst: RAB Bouwmaterialen
17:45  JO15  21404 Texel JO15-3 - SV Oosterend JO15-1    W. Oosterhof
18:30  2B  21627 ZDH 4 - RAB Bouwmaterialen 5    P. Douma
19:20  knvb  15867 Texel VR2 - Zeemacht VR5    P. Douma
20:20  knvb  15829 FC Ik Moet Niks VR1 - ZDH VR1    T. Bakker
21:10  1  21469 de Krim 5 - Mantje 4    P. Arensman

donderdag 21 november          zaaldienst: Mantje
17:30  JO15  5195  Texel JO15-4 - Texel JO15-1    W. Oosterhof
19:20  1  21588  Mantje 5 - SV Oosterend 1    P. Arensman
20:20  2A  21561  RAB Bouwmaterialen 4 - de Krim 6    P. Hoogendijk
21:10  2A  21636  FC Ik Moet Niks 1 - de Krim 2    P. Drijver

vrijdag 22 november         zaaldienst: ZDH
17:00  JO13  21391  Texel JO13-2 - Texel JO13-1    Texel
17:45  JO13  21392  Texel JO13-3 - Texel JO13-4    Texel
18:30  hk  21539  RAB Bouwmaterialen 2 - de Krim 1    W. Oosterhof
19:20  knvb  7107  Texel VR1 - Lutjebroek VR1    P. Hoogendijk
20:20  hk  21420  Texel 4 - Mantje 1    T. Arnout
21:10  hk  21410  RAB Bouwmaterialen 1 - Mantje 2    T. Bakker
22:00  hk  21500  Mantje 3 - ZDH 3    P. Drijver